59. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Meseváros
17

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros

Olaj, farost, 43,5x53,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft