44. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Keresztelő, 1900
98

Herrer Cézár (1868-1919)

Keresztelő, 1900

Olaj, fa, 17,5x27 cm
Jelezve jobbra lent: Herrer 1900
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 550 000 Ft