44. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Velence, 1887
12

Herrer Cézár (1868-1919)

Velence, 1887

Olaj, fa, 27x16,5 cm
Jelezve balra lent: C. Herrer Venezia Sept 1887
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 440 000 - 600 000 Ft