22. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Kertben
41

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Kertben

Olaj, fa, 30,5x30,5 cm
Jelezve balra lent: Deák Ébner L.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft

BÁV 56. aukció, 46. tétel