22. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Tanyaudvar, 1887
43

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Tanyaudvar, 1887

Olaj, karton, 20x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ébner L. 1887
Kikiáltási ár: 320 000 Ft