18. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Kerthelységben, 1930-as évek első fele
59

Szőnyi István (1894-1960)

Kerthelységben, 1930-as évek első fele

Olaj, tempera, vászon, 66x82 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft

18

Szőnyi István (1894-1960)

Lovaskocsi

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
79

Szőnyi István (1894-1960)

Lovak

Kikiáltási ár: 180 000 Ft