34. aukció
Vass Elemér (1887-1957) Kerti út, 1935 (Malomárok)
114

Vass Elemér (1887-1957)

Kerti út, 1935 (Malomárok)

Olaj, fa, 60x73 cm
Jelezve jobbra lent: Vass E. 935
Kikiáltási ár: 280 000 Ft