34. aukció
Vass Elemér (1887-1957) Őszi este, 1935
21

Vass Elemér (1887-1957)

Őszi este, 1935

Olaj, fa, 73x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vass E. 1935
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

egykor Szilágyi Sándor gyűjteményében.

Kiállítva és reprodukálva:
Vass Elemér festőművész gyűjteményes kiállítása. Frankel Szalon, Budapest, 1936. január 5-28. Katalógus: 5.

Magyar Művészet, 1936