47. aukció
Bornemisza Géza (1884-1966) Kerti út napsütésben, 1925
162

Bornemisza Géza (1884-1966)

Kerti út napsütésben, 1925

Olaj, vászon, 69x79 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza. 1925
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft