47. aukció
Bornemisza Géza (1884-1966) Kölcsey Ákos Nábrádon, 1909
150

Bornemisza Géza (1884-1966)

Kölcsey Ákos Nábrádon, 1909

Olaj, vászon, 95x109 cm
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft