21. aukció
Csók István (1865-1961) Kertrészlet, 1907
244

Csók István (1865-1961)

Kertrészlet, 1907

Olaj, papírlemez, 55x80 cm
Jelezve balra lent: Csók Darázs 907
Kikiáltási ár: 650 000 Ft