21. aukció
Csók István (1865-1961) Pihenő sokác lányok
186

Csók István (1865-1961)

Pihenő sokác lányok

Olaj, vászon, 79x74 cm
Jelezve balra lent: Csók I.
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva: Csók István emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1965. katalógus: 63.