49. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Kertrészlet, 1940
168

Szőnyi István (1894-1960)

Kertrészlet, 1940

Akvarell, fedőfehér, papír kartonon, 32,5x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1940.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft