49. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Várakozás, 1940 körül
136

Szőnyi István (1894-1960)

Várakozás, 1940 körül

Olajtempera, vászon, 70,5x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•Szőnyi István emlékkiállítása magángyűjteményekből. Szerk.: Egri Mária – Polgár Árpád Polgár Galéria, Budapest, 1999. június 4. – október 24. katalógus: 41.