24. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Kertrészlet
27

Kertrészlet

Olaj, vászon papírlemezen, 24x30 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft

BÁV 60. aukció, 144. tétel