24. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Nyárfák
38

Nyárfák

Olaj, vászon, 83x61 cm
Jelezve jobbra lent: Táboriné Róbertné őnagyságának kiváló tisztelettel Mednyánszky
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft

BÁV 9. aukció, 88. tétel