74. Téli aukció
Mattis Teutsch János modernizmus
105

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Két alak, 1929

Olaj, papír, 43,7 x 29,7 cm
Jelezve jobbra lent: MT
Jelezve hátoldalon: Mattis Teutsch 1929
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Mattis Teutsch János. Remekművek egy magángyűjteményből. Szerk.: Szeredi Merse Pál, Virág Judit Galéria, Budapest, 2020, 133.o. (kat.: 60.)