66. aukció (2021 kortárs)
Swierkiewicz Róbert (1942-) Ketten
75

Swierkiewicz Róbert (1942-2019)

Ketten

Sárgaréz, alumínium lemez, olaj, fa, 52 x 10,5 x 20 cm
Jelezve hátoldalon: Szívszorító-jel szállásnál. Stujber Zsuzsának szeretettel: S.R. 79. október. 25-én
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft