66. aukció (2021 kortárs)
Swierkiewicz Róbert (1942-) Madrasi fordulat, 1995
101

Swierkiewicz Róbert (1942-2019)

Madrasi fordulat, 1995

Olaj, porfesték, vászon, 130 x 185 cm
Jelezve jobbra lent: SR, Jelezve hátoldalon: (zöld-vörös) madrasi fordulat 1995 Swierkiewicz Róbert
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft