52. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Kettős női akt (Fürdőzők), 1920 körül
122

Czigány Dezső (1883-1938)

Kettős női akt (Fürdőzők), 1920 körül

Olaj, vászon, 54x36,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Kiállítva:‣ Tiszteletadás Czigány Dezsőnek. Czigány Dezső magángyűjteményekben lévő képeinek kiállítása.Hazafias Népfront VI. kerületi Bizottságának Klubja, Budapest, 1976. május 28 – június 19.katalógus: szám nélkül‣ D