52. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Önarckép, 1920-as évek
112

Czigány Dezső (1883-1938)

Önarckép, 1920-as évek

Olaj, vászon papírlemezen, 25x19,5 cm
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

Kiállítva:‣ Dévényi Iván gyűjteménye.Múzeumi Képtár, Győr, 1977. katalógus nélkül‣ Az esztergomi Dévényi-gyűjtemény kiállítása.Balassa Bálint Múzeum, Esztergom, 1983. katalógus: 66.
Kiállítva és reprodukálva:‣ A Dévény