8. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Kettős női arckép, 1909
157

Czigány Dezső (1883-1938)

Kettős női arckép, 1909

Olaj, vászon, 48x39 cm
Jelezve jobbra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft