50. Jubileumi Aukció
Török Éva 1905-? Kettős portré
130

Török Éva 1905-?

Kettős portré

Olaj, vászon, 50x50 cm
Jelezve balra lent: Török Éva
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft