6. aukció
Csók István (1865-1961) Kézimunkázó nő
179

Csók István (1865-1961)

Kézimunkázó nő

Olaj, karton, 41,5x34 cm
Jelezve jobbra lent: Csók I. Bp.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft