6. aukció
Csók István (1865-1961) Nirvána
81

Csók István (1865-1961)

Nirvána

Olaj, vászon, 84x101 cm
Jelezve balra lent: Csók István Paris 190.?
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft