48. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Kikötő, 1872
143

Mészöly Géza (1844-1887)

Kikötő, 1872

Olaj, vászon, 31,5x52 cm
Jelezve középen lent: MG 872
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft