48. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Leány gémeskúttal
112

Mészöly Géza (1844-1887)

Leány gémeskúttal

Olaj, fa, 27x17,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mészöly
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•BÁV 20. árverés, 94. tétel
•BÁV 62. árverés, 175. tétel