18. aukció
Bató József (1888-1966) Kikötő, 1912
33

Bató József (1888-1966)

Kikötő, 1912

Olaj, vászon, 66x76 cm
Jelezve balra lent: Bató 1912
Kikiáltási ár: 160 000 Ft