18. aukció
Bató József (1888-1966) Kilátás a tóra, 1927
25

Bató József (1888-1966)

Kilátás a tóra, 1927

Olaj, vászon, 81x66 cm
Jelezve balra lent: Bató 27
Kikiáltási ár: 140 000 Ft