40. aukció
Pekáry István (1905-1981) Kikötő, 1965
7

Pekáry István (1905-1981)

Kikötő, 1965

Olaj, vászon, 36x58 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 65
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft

•Istvan Pekary. Galleria D’Arte Moderna „Viotti”,Torino, 1967. szeptember 23. – október 6.,katalógus: 4 (Porto II. címmel)