Kikötő, 1965
Olaj, vászon, 36x58 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 65
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft
•Istvan Pekary. Galleria D’Arte Moderna „Viotti”,Torino, 1967. szeptember 23. – október 6.,katalógus: 4 (Porto II. címmel)