40. aukció
Pekáry István (1905-1981) Rangadó, 1976
81

Pekáry István (1905-1981)

Rangadó, 1976

Olaj, vászon, 76x100 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 76
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 4 000 000 Ft