51. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Kilátás az ablakból
99

Márffy Ödön (1878-1959)

Kilátás az ablakból

Akvarell, papír, papírlemezen, 45x60 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 100 000 - 1 500 000 Ft

Életmű-katalógusba felvéve
‣ a G.5.9.5.10. számon