51. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Rózsaszín enteriőr (Ablaknál), 1945 után
131

Márffy Ödön (1878-1959)

Rózsaszín enteriőr (Ablaknál), 1945 után

Olaj, vászon, 60,5x73 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 6.12.
‣ In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Budapest-Párizs, Makláry Artworks, 2006.

Aukcionálva:
‣ BÁV 14. árverés, 62. tétel