59. aukció
Feiler Erzsébet 1898-? Királylány, 1914
1

Feiler Erzsébet 1898-?

Királylány, 1914

Aranyfesték, tus, akvarell, karton, 17x21,5 cm
Jelezve jobbra lent: Feiler Erzsi 1914
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft