56. aukció (2017 október)
Glatz Oszkár (1872-1958) Kislány babával, 1940
174

Glatz Oszkár (1872-1958)

Kislány babával, 1940

Olaj, vászon, 62,5x46,5 cm
Jelezve jobbra középen: Glatz 1940
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft