36. aukció
Pekáry István (1905-1981) Kisvárosi délután
136

Pekáry István (1905-1981)

Kisvárosi délután

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Pekáry
Kikiáltási ár: 950 000 Ft