36. aukció
Pekáry István (1905-1981) Szüret, 1972
57

Pekáry István (1905-1981)

Szüret, 1972

Olaj, vászon, 80,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 72.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft