A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Kisvárosi utca, 1933-1934
12

Czóbel Béla (1883-1976)

Kisvárosi utca, 1933-1934

Olaj, vászon, 60x70 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel