A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Városrészlet az erkélyről, 1920-as évek
13

Czóbel Béla (1883-1976)

Városrészlet az erkélyről, 1920-as évek

Olaj, vászon, 80,5x53 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel