36. aukció
Pekáry István (1905-1981) Kisvelence
16

Pekáry István (1905-1981)

Kisvelence

Olaj, farost, 50x75 cm
Jelezve jobbra lent: Pekáry
Kikiáltási ár: 440 000 Ft