36. aukció
Pekáry István (1905-1981) Téli falu, 1970
21

Pekáry István (1905-1981)

Téli falu, 1970

Olaj, vászon, 63,5x51,5 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 70
Kikiáltási ár: 850 000 Ft