72. Tavaszi aukció
Molnár-C. Pál bibliai jelent
172

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Kiűzetés a paradicsomból, 1977

Olaj, farost, 60 x 80,5 cm
Jelezve balra lent: MCP
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
– Molnár-C. Pál festőművész legújabb műveinek kiállítása, Csók István Galéria, Budapest, 1977. szeptember 29. − október 13.