72. Tavaszi aukció
Molnár-C. Pál mitológiai jelenet
164

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Perseus és Androméda, 1969

Olaj, vászon, 59,5 x 100 cm
Jelezve balra lent: MCP
Jelezve hátoldalon: Perseus & Androdéma MCP 1969
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft