19. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Klie Zoltán és Róna Klára, 1947
9

Klie Zoltán (1897-1992)

Klie Zoltán és Róna Klára, 1947

Akvarell, papír, 10x14,5 cm
Jelezve jobbra lent: Klie Z. Windau 1947
Kikiáltási ár: 50 000 Ft