19. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Zsuzsa, 1935
165

Klie Zoltán (1897-1992)

Zsuzsa, 1935

Olaj, fa, 62x45 cm
Jelezve balra lent: Klie, jelezve hátoldalon: Klie Z.
Kikiáltási ár: 450 000 Ft