74. Téli aukció
Bornemisza László mesevilág
12

Bornemisza László (1910-1995)

Kócsag a város felett

Olaj, farost, 30 x 24 cm
Jelezve balra lent: Bornemisza
Jelezve hátoldalon: Bornemisza
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft