74. Téli aukció
Bornemisza László Szentendre, utcakép
89

Bornemisza László (1910-1995)

Szentendrei részlet

Olaj, vászon, 50 x 40 cm
Jelezve balra fent: Bornemisza László
Jelezve vakrámán: Bornemisza László: Szentendrei részlet
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 800 000 Ft