4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Deim Pál (1932-2016) Ködre repülő árnyék
6

Deim Pál (1932-2016)

Ködre repülő árnyék

Akril, vászon, 60 x 40 cm
Jelezve balra lent: Deim P., Jelezve hátoldalon: Deim Pál, "Ködre repülő árnyék" vászon akril
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

46

Deim Pál (1932-2016)

Vénusz születése

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
59

Deim Pál (1932-2016)

Égi jel II.

Kikiáltási ár: 550 000 Ft