Kolostor a hegyek között
Olaj, vászon, 96x80 cm
Jelezve balra lent: MCP
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 4 000 000 Ft
•Enit-díj 1943. (Magyar művészek olasztárgyú képei) Nemzeti Szalon, Budapest, 1943. április 17–26.katalógus: 104.