40. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Lupa-szigeti Vénusz
103

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Lupa-szigeti Vénusz

Olaj, vászon, 110,5x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria, 6. árverés, 16. tétel
•Virág Judit Galéria, 28. árverés, 95. tétel